MM3000KFD | 3000W RMS (MINI FULL RANGE)
- Product
- Qty in Cart
- Quantity
- Price
- Subtotal
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - BLACK GLOSS | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
DOWN4SOUND
₨4,780.79 - ₨7,239.28ntroducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Gloss Black The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier designed for ultimate audio performance across all frequencies. With a compact size and Gloss Black...MM3000KFD-BKG-₨4,780.79 - ₨7,239.28 -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - WHITE GLOSS | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
DOWN4SOUND
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Gloss White The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier designed to provide unparalleled audio performance across all frequencies. Its compact design and striking...MM3000KFD-WHG-₨4,780.79 - ₨6,010.04 -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - TEAL | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Teal The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier that delivers exceptional audio performance with sleek styling. Compact and powerful, this amplifier features a...MM3000KFD-TL-₨4,780.79 - ₨6,010.04 -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - GRAY | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Gray The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier crafted for superior audio performance across all frequencies. Compact yet powerful, its Gray finish adds a modern...MM3000KFD-GY-₨4,780.79 - ₨6,010.04 -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - BLACK | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Black The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier built to deliver outstanding audio performance across all frequencies. Compact and powerful, its bold Black finish...MM3000KFD-BK-₨4,780.79 - ₨6,010.04 -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - BLUE | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Blue The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier engineered to provide exceptional audio performance across all frequencies. Compact and powerful, its bold Blue...MM3000KFD-BL-₨4,780.79 - ₨6,010.04Qty in Cart: 0Quantity:Price:₨4,780.79 - ₨6,010.04Subtotal: -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - RED | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Red The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier crafted to deliver exceptional audio performance across all frequencies. Its compact design and bold Red finish...MM3000KFD-RD-₨4,780.79 - ₨6,010.04Qty in Cart: 0Quantity:Price:₨4,780.79 - ₨6,010.04Subtotal: -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - ORANGE | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Orange The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier built to deliver powerful audio performance across all frequencies. Compact yet capable, its bold Orange finish adds...MM3000KFD-OR-₨4,780.79 - ₨6,010.04 -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - GREEN | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04Introducing the Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) in Green The Down4Sound MM3000KFD (MINI MAXX) is a 3000W RMS Mini Full Range Amplifier engineered for superior audio performance across all frequencies. Compact and powerful, this amplifier’s bold...MM3000KFD-GR-₨4,780.79 - ₨6,010.04Qty in Cart: 0Quantity:Price:₨4,780.79 - ₨6,010.04Subtotal: -
DOWN4SOUND | MM3000KFD (MINI MAXX) - PURPLE | 3000W RMS MINI | FULL BRIDGE AMPLIFIER
₨4,780.79 - ₨6,010.04RMS Power: 3000W x 1 1888W x 1 1234W x 1 Frequency Response: 10Hz - 26.4KHz High Pass Filter: 20Hz - 800Hz High Pass Multipliers: x1, x10 (200Hz - 8KHz) Low Pass Filter: 50Hz - 800Hz Low Pass Multipliers: x1, x10 (500Hz - 8KHz) Input Sensitivity: 6V...MM3000KFD-PU-₨4,780.79 - ₨6,010.04Qty in Cart: 0Quantity:Price:₨4,780.79 - ₨6,010.04Subtotal: