12V-1260F SUPER BANKS
12V-1260F SUPER BANKS
  • Product
  • Qty in Cart
  • Quantity
  • Price
  • Subtotal
  • XS Power SB1260-31 - 12V Super Capacitor Bank, Group 31, Max Power 8,000W, 1260 Farad XS Power SB1260-31 - 12V Super Capacitor Bank, Group 31, Max Power 8,000W, 1260 Farad
    XS POWER | SB1260-31 - 12V SUPER CAPACITOR BANK GROUP 31 MAX POWER 8000W 1260 FARAD
    XS POWER
    Rp14.175.827,14
    DESCRIPTION 12V Super Capacitor Bank, Group 31, Max Power 8,000W, 1260 Farad Weight Lbs. – 19Weight Kgs. – 8.6 Length – 12.99 inHeight – 8.43 inWidth – 6.81 in Operating...
    SB1260-31
    Rp14.175.827,14
    Qty in Cart: 0
    Quantity:
    Price:
    Subtotal:
  • XS Power SB1260-27 - 12V Super Capacitor Bank, Group 27, Max Power 8,000W, 1260 Farad XS Power SB1260-27 - 12V Super Capacitor Bank, Group 27, Max Power 8,000W, 1260 Farad
    XS POWER | SB1260-27 - 12V SUPER CAPACITOR BANK GROUP 27 MAX POWER 8000W 1260 FARAD
    XS POWER
    DESCRIPTION 12V Super Capacitor Bank, Group 27, Max Power 8,000W, 1260 Farad Weight Lbs. – 19Weight Kgs. – 8.6 Length – 12.09 inHeight – 8.31 inWidth – 6.65 in Operating Voltage: 12.0V...